خوش آمدید

تجربه آتلانتیس

ری کی فرستاده شد که انسان از دور متسلسل کارما رهانده شود...

تجربه آتلانتیس:

درروزگاران قدیم مردمی برروی زمین و در قاره ای به نام آتلانتیس زندگی می کردند که از لحاظ توانایی های روحی بسیار قوی و قدرتمند بودند. این مردمان می توانستند باتمرکزشان اشیاء را جابجا کنند، بیماری ها را درمان نمایند و همچون پرندگان پرواز و طی الارض کنند و غیره.
اما درمیان آنان یک اصل بزرگ به فراموشی سپرده شده بود و آن اینکه قادر مطلق، خالق ما و زمین و آسمان است و ما قطره کوچکی در دریای بیکران الهی هستیم. کم کم آن افراد فراموش کردند که اصل زمین بر پایه وحدت است و تنها در سایه وحدت می توان در آرامش زیست.
آتلانتیسیان روز به روز به یکدیگر حسد می ورزیدند و دانش شان را تنها برای خود نگاه می داشتند و بجای آنکه با جمع آوری آن دانش به بقای بشریت کمک کنند به جنگ با همدیگر پرداختند. دیری نپایید که آن تمدن عظیم از بین رفت و تنها عده معدودی ازآن افراد باقی ماندند که بنا به روایتی قرن ها بدنیا آمدند و امروز به عنوان نورکاران (Light workers) درکنار ما قرارگرفته اند تا راهنمای ما باشند.
باشد که ما از تاریخ درس بگیریم و صمیمانه درکنار یکدیگر زندگی کنیم و بدانیم که هرچقدر دانش مان را به دیگران انتقال دهیم آگاهی جمع را افزایش خواهیم داد و درسایه آگاهی جمع به آرامش خواهیم رسید. یادمان باشد ذکات علم نشر و اشاعه آن است.
آنچه از پیشینه روح و حقیقت ری کی می دانیم این است که ری کی در زمان لمورین ها اولین بار به زمین آورده شد و چون بشر هنوز به زندگی معنوی خودش نزدیک بود ری کی نزد او باقی ماند. اما زمانیکه رفته رفته خشم و خودخواهی و حسادت زندگی او را دربرگرفت، آگاهی ری کی از زمین رفت. بشر به شدت برروی زمین ظلم و ستم می نمود و انسان های بی گناه درگیر و دار جنگ می مردند. از این رو لموریا براثر خودخواهی و ظلم و ستم بیشمار غرق شد و بار دیگر ری کی در آتلانتیس ظهور نمود. برای اینکه بشر از دور متسلسل کارماها رها شود بار دیگر ری کی با ظهور آواتار برروی زمین درآتلانتیس آورده شد. اما دیری نپایید که بشر خودخواه بدلیل عدم انتقال دانش و آگاهی در بین مردم با غرق شدن آتلانتیس مجددا ری کی را از دست داد. تنها گروه اندکی ازمردم آتلانتیس نجات پیدا کردند که در عصر حاضر آنها را بنام نورکاران (Light Workers) می خوانند. باردیگر ری کی درکنار اهرام مصر ظاهر شد و ازآنروز تا کشف مجدد توسط استاد اوسویی مستقیما از جانب خداوند به سمت زمین فرستاده شده و توسط موجودات دیگر هدایت و به ما منتقل شده است.

ری کی موهبتی بزرگ است...

بکارگیری ری کی بهترین وضعیت را به ارمغان می آورد. وضعیتی که همواره به صلاح است...
ری کی سراسر نور است و بستر ایمنی را در مسیر نور فراهم می سازد...

مصداق سخن خواجه عبدالله انصاری:
"الهی مرا آن ده که مرا آن به"

 

 

بازدیدکنندگان

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

دانستنی ها

 • اثر ری کی بر ام اس

  بیماری MS و اثر ری کی بر آن: بیماری مالتیپل…

 • القای مثبت

    برای القائات مثبت و دور کردن عادات نامناسب و…

 • تجربه آتلانتیس

  ری کی فرستاده شد که انسان از دور متسلسل کارما…

 • تسکین درد با ری کی

  راهنمای درد: مناطقی در بدن که می توانند علایم درد…

 • مراقبه گشو

  مراقبه گشو: گشو به معنای "دو دست در کنار یکدیگر…

 • هستی شناسی اشراق

  نگاهی به هستی شناسی حکمة الاشراق (شیخ اشراق: سهروردی)با رویکرد…

 • چاکراهای بدن

  چاکرا (Chakra) کلمه ای سانسکریت به معنای چرخ درحال چرخش…

تماس با ما

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com