خوش آمدید

کارونا ری کی

كارونا ريكي (R) از اين آرزو و درك كه هميشه چيز بزرگتري منتظر كشف شدن است، از ريكي اوسويي و تبتي استنتاج شد. عشق خداوند نامحدود است و به اين دليل محدوديتي براي نيكي‌اي كه مي‌تواند به طرف جوينده آن بيايد وجود ندارد. هر قدر چيزي شگفت‌انگيز باشد، باز هم مي‌تواند شگفت‌انگيز‌تر باشد. و تجلي كارونا ريكي (R) روی زمين از اين درك آغاز شد. من موضوع را اين‌گونه بيان مي‌كنم زيرا هر چه بتواند وجود داشته باشد، همين حالا وجود دارد. كافي است چيز بهتري بخواهيد و براي تجلي آن در زندگيتان، فعالانه هدايت درونيتال را دنبال كنيد.

كارونا ريكي (R) انرژي‌هاي شفابخش بسيار قوي‌تري را كه مي‌توانند طيف گسترده‌تري از مشكلات را سريع‌تر شفا دهند با خود دارد. تجربه افراد بسيار نشان مي‌دهد كه انرژي نه فقط از بدن و دست‌ها بلكه از دور تا دور بدون كارورز نيز جاري مي‌شود، به طوري كه وقتي به سوي مراجع مي‌رود كاملا كارورز را احاطه مي‌كند. اين تجربه است بسيار اثرگذار و بسياري از كساني كه سال‌ها استاد ريكي بوده‌اند كانال شفابخشي‌هايي مي‌شوند كه بسيار قدرتمندتر از تجربه‌هاي قبلي آنها است. اين تجربه اغلب شخص را به اين فكر مي‌اندازد كه دليل آن همه قدرت چيست و اين انرژي‌ها از كجا مي‌آيند. نام اين روش شفابخشي در درك منشا آن به ما كمك می کند.

كارونا واژه‌اي سانسكريت و به مفهوم كردار شفقت آميز است، نه شفقت‌ عادي، بلكه شفقتي كه از درياي بي‌كران عشق مي‌آيد. شفقتي كه وقتي با خرد توام شود، شخص را به روشن‌بيني مي‌رساند و تمام كساني كه اين راه را دنبال مي‌كنند، پس از روشن‌بين شدن توجه‌شان، به دليل عشق عظيمي كه در قلب‌شان مي‌جوشد، به كاهش رنج ديگران و كمك به روشن‌بين شدن آنها معطوف مي‌شود. موجوداتي كه اين راه را دنبال كرده‌اند و در اين درياي بي‌كران عشق سكنا گزيده‌اند، قدرت نامحدود و مهرباني نامحدود دارند. آنها در كارونا متبحرند، پس فرستاد آن هستند، آنها مانند دستگاه هدايت راديويي عمل مي‌كند و توان نامحدود شفابخشي را به هر جاي عالم مي‌فرستند.

کارونا ری کی در سه سطح ذیل برگزار می شود.

- کارونای یک

- کارونای دو

- کارونای معلمی

مباحث مورد آموزش: تاریخچه کارونا، دامنه کاربرد، انواع سمبل های سطح یک و دو، گام های بکارگیری کارونا و آموزش همسویی در سطح معلمی

تنها ری کی جویان سطح پیشرفته و معلمی سیستم استاندارد اوسویی می توانند برای گذراندن کلاس کارونا اقدام نمایند.

برای ثبت نام در کلاس کارونا از طریق ایمیل ذیل اقدام نمایید.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

منابع مورد استفاده:

Karuna  Reikiby William  Lee  Rand

 

دانستنی ها

 • اثر ری کی بر ام اس

  بیماری MS و اثر ری کی بر آن: بیماری مالتیپل…

 • القای مثبت

    برای القائات مثبت و دور کردن عادات نامناسب و…

 • تجربه آتلانتیس

  ری کی فرستاده شد که انسان از دور متسلسل کارما…

 • تسکین درد با ری کی

  راهنمای درد: مناطقی در بدن که می توانند علایم درد…

 • مراقبه گشو

  مراقبه گشو: گشو به معنای "دو دست در کنار یکدیگر…

 • هستی شناسی اشراق

  نگاهی به هستی شناسی حکمة الاشراق (شیخ اشراق: سهروردی)با رویکرد…

 • چاکراهای بدن

  چاکرا (Chakra) کلمه ای سانسکریت به معنای چرخ درحال چرخش…

تماس با ما

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com